Velmi tenké a až 2 cm dlouhé jehlice kovově šedého a lesklého boulangeritu. Jehlice trčí z podložky, tvořené směsí sirníků a karbonátů z nichž nejvýraznější je bronzový pyrhotin. Dále je možné identifikovat arzenopyrit, chalkopyrit a sfalerit. Z karbonátů se jedná především o siderit. Místy tvoří boulangerit plstnaté povlaky. V historických dobách byl vzhledem k tomuto charakteristickému znaku označován jako plstnatá ruda. Boulangerity (spolu s výrazně lesklými černými sfalerity) z této oblasti jsou obecně velmi hezké a sběrateli rudních minerálů ceněné. Vzorek pochází z kolekce starších nálezů učiněných okolo roku 2000 ještě za dob Jugoslávie. Pohledová část měří 14 krát 8 cm, hmotnost vzorku 1.3 kg.
Drúza lupenitých zprohýbaných krystalů kalcitu s vrostlým boulangeritem. Oboustranný vzorek šedočerných agregátů zprohýbaných krystalů kalcitu do 4 cm spolu s jemně vtroušeným šedým boulangeritem na karbonátové podložce. Velmi estetická téměř nepoškozená drúza vyhledávaného černého kalcitu z klasické rumunské lokality. Pohledová část měří 12.5 krát 8 cm, hmotnost vzorku 0.649 kg.
Sideritové kuličky na rudní podložce. Na podložce tvořené komplexní rudninou (především černého sfaleritu a bělavě zlatavého pyritu) jsou hustě narostlé drobné sférické shluky krystaloveného sideritu. V prohlubních mezi kuličkami jsou relativně hustě narostlé vlasově tenké a krátké krystaly boulangeritu. Krom něj je ještě v jedné z dutin dobře patrný drobně krystalovaný arzenopyrit. Pohledová část měří 11.5 krát 9.5 cm, hmotnost vzorku 0.699 kg.